bilety-lotnicze.Australia.info.pl
Od 1999 roku skorzystało z naszych usług 90 000 osób
Świat Tysiąca Marzeń : Grupa TravelOne.pl > bilety-lotnicze.Australia.info.pl> Bilety lotnicze > Lotnisko Perth
Szukaj przelotów:
w obie strony
w jedną stronę
Wylot z
world
{k}{n}
Przylot do
world
{k}{n}
Data wylotu
Data powrotu
Dorośli
Dzieci
Niemowlęta
Lotnisko Perth
Lotnisko Perth / Perth Airport
Międzynarodowy Port Lotniczy położony na przedmieściach Guildford, w Zachodniej Australii. Posiada trzy terminale – krajowy (podzielony na dwa mniejsze terminale), usytuowany 12 km od centrum Perth oraz międzynarodowy, usytuowany 17 km od centrum Perth. Pomiędzy terminalami kursują autobusy i taksówki.
Połączenia lotnicze z Polski:Bezpośrednie loty z Polski do Perth nie są dostępne. Najlepiej wybrać lot z przesiadką na jednym z lotnisk Europy.
Dogodne lotniska przesiadkowe w Europie:Najlepsze połączenia lotnicze do Perth oferuje: Sydney.
Dobre połączenie lotnicze posiada także Melbourne (Tullamarine).
Lokalna siatka połączeń:Perth jest ważnym lotniskiem służącym jako baza przesiadkowa dla osób podróżujących po Australii i Nowej Zelandii oraz Azji Południowo-Wschodniej – połączenia lotnicze z takimi miastami jak: Auckland, Darwin, Sydney, Melbourne (Tullamarine), Kuala Lumpur, Hong Kong, Dżakarta, Adelajda, Singapur, Tokio (Narita), Bangkok (Suvarnabhumi).
Linie lotnicze obsługiwane przez lotnisko:Terminal 1: AirAsia X, Air Mauritius, Air New Zealand, Cathay, Emirates, Garuda Indonesia, Jetstar Airways, Malaysia Airlines, National Jet Systems, South African Airways, Thai Airways International, Tiger Airways, Skywest, Royal Brunei Airlines, Singapore Airlines, Pacific Blue, Qantas, Ozjet;
Terminal 2: Airnorth, Jetstar Airways, National Jet Systems, Qantas, QantasLink;
Terminal 3: Tiger Airways Australia, Virgin Blue, Skywest, Skippers Aviation, Ozjet, Network Aviation, Maroomba Airlines, Alliance Airlines;
Linie czarterowe: Network Aviation, Maroomba Airlines, SkyAirWorld, AvWest, Complete Aviation Services
Dojazd z/na lotnisko:Jak dojechać: Lotnisko położone jest na wschód od miasta. Terminal międzynarodowy oddalony jest od centrum o 17 km i leży przy drodze Horrie Miller Drive, do której można się dostać z autostrady Tonkin Highway. Terminal krajowy oddalony jest natomiast o 12 km i leży przy drodze Brearley Avenue, do której także prowadzi zjazd z autostrady Tonkin Highway. Dojazd jest dobrze oznakowany.
Taxi: Taksówki dostępne przed lotniskiem. Z terminala krajowego koszt dojazdu do centrum wynosi 28$ australijskich, z terminala międzynarodowego 35$ australijskich.
Autobus: Komunikacja miejska do terminala krajowego – autobusy linii: 36, 37 i 40. Więcej informacji na stronie: www.transperth.wa.gov.au. Dostępny shuttle bus dowożący do hoteli w centrum miasta i innych dzielnicach. Przejazd z terminala krajowego kosztuje 15$ australijskich w jedną stronę, natomiast z międzynarodowego 20$ australijskich. Pomiędzy terminalami kursują autobusy i taksówki. Dla pasażerów podróżujących innymi liniami niż Qantas przejazd kosztuje 8$ australijskich.
państwa w TravelOne.pl